1. října 2016 • 18:29

Sevilla porazila Alavés v dramatickém závěru

0
Fotbalisté Sevilly zvítězili v 7. kole španělské ligy nad Alavésem 2:1. Vítězství se zrodilo v dramatickém finiši, domácí sice od 74. minuty vedli po brance Wissama Ben Yeddera, za Alavés ale dokázal v 84. minutě srovnat Víctor Laguardia. V 90. minutě se ale podruhé prosadil Ben Yedder.

Pro francouzského útočníka, jenž jediným gólem rozhodl o výhře Sevilly v úterním zápase Ligy mistrů nad Lyonem, to byly teprve druhá a třetí branka v ligovém ročníku. Naposledy přesně pálil v úvodním kole proti Espaňolu.

Sevilla se díky povedenému závěru proti nováčkovi ligy dostala na druhé místo neúplné tabulky za Real, se kterým má shodně 14 bodů, a je o bod před třetí Barcelonou. Oba španělští giganti však své zápasy sedmého kola teprve budou hrát.