23. října 2016 • 22:12

PAOK podlehl 1:2 v řecké lize na hřišti vedoucího Olympiakosu

0
Fotbalisté PAOK Soluň, kteří jsou jedním ze soupeřů Liberce v Evropské lize, podlehli v šestém kole řecké nejvyšší soutěže 1:2 na hřišti vedoucího Olympiakosu a poprvé v sezoně prohráli. O cenný bod přišli až v šesté minutě nastavení, kdy se prosadil záložník Luka Milivojevič. Olympiakos vede ligu o čtyři body před AEK Atény.

Paradoxně obě branky v prvním poločase dal obránce PAOK Fernando Varela. V šesté minutě otevřel skóre ve prospěch hostů, o dvacet minut později ale vyrovnal vlastní brankou.

Olympiakos měl převahu téměř ve všech statistikách a zužitkoval ji až na poslední chvíli. V závěru byl duel na 20 minut přerušen kvůli odpáleným dýmovnicím.

PAOK hrál v sestavě Glykos - Matos, Varela, Malezas, Leovac (81. Crespo) - Cimirot, Caňas (46. Charisis), Campos - Šachov (74. Biseswar), Rodrigues - Athanasiadis.