10. prosince 2016 • 21:14

Volejbalisté Kladna vyhráli podeváté v řadě a dál vedou tabulku

0
Volejbalisté Kladna porazili v 10. kole extraligy Benátky nad Jizerou 3:1, připsali si devátou výhru v řadě a dál vedou tabulku o bod před Karlovarskem, které si stejným poměrem poradilo s Ostravou. Výhru Západočechů řídil autor 26 bodů Michal Kriško, zdatně mu sekundoval Ondřej Hudeček.

Kladno sice v duelu s předposledním týmem tabulky ztratilo úvodní set, v následujících třech sadách už ale potvrdilo roli favorita. Karlovarsko mělo doma s Ostravou o něco víc práce, nakonec ale po vítězství 29:27 v čtvrtém setu skončil zápas rovněž 3:1.

Ostravu na třetím místě vystřídalo Brno, které zvítězilo na palubovce ČZU Praha. Mistrovský Liberec si po čtvrteční těsné prohře v Lize mistrů s favorizovaným Rzeszówem poradil s posledním Ústí nad Labem, v tabulce zůstává pátý.