18. ledna 2017 • 23:14

Real po nedělní porážce v lize nezvládl ani pohárový zápas

0
Fotbalisté Realu Madrid utrpěli po sérii 40 soutěžních zápasů bez prohry už druhou porážku za sebou. Po nedělním ligovém zaváhání 1:2 na hřišti FC Sevilla dnes stejným výsledkem prohráli i v poháru, navíc na domácím hřišti. V úvodním čtvrtfinále zaskočila Bílý balet kolem Cristiana Ronalda Celta Vigo, a tak Real bude za týden na hřišti osmého týmu španělské ligy odvracet vyřazení.

Všechny branky padly v šestiminutové pasáži ve druhém poločase. Hosté se ujali vedení v 64. minutě Aspasovým gólem, vzápětí Marcelo vyrovnal, ale chvíli na to rozhodl Jonny. Real nedokázal zvítězit už ve třetím soutěžním utkání za sebou; v minulém týdnu v poháru uhrál rovněž v Seville jen remízu 3:3, která mu ale na postup stačila.