21. ledna 2017 • 23:00

Neapol díky povedenému úvodu zdolala v italské lize AC Milán

0
Fotbalisté Neapole ve 21. kole italské ligy zvítězili na hřišti AC Milán 2:1 díky dvěma gólům v úvodní desetiminutovce. Svěřenci Maurizia Sarriho v neúplné tabulce poskočili na druhé místo a ztrácí bod na vedoucí Juventus Turín, který odehrál o dva zápasy méně.

Neapol skvěle vstoupila do utkání. V šesté minutě otevřel skóre Insigne a už za tři minuty zvýšil Callejón po další přihrávce Mertense. Milán ještě před pauzou vrátil do hry přízemní střelou bývalý sparťan Slovák Kucka, ale po změně stran už se domácí neprosadili a zůstávají pátí. Neapol v domácí soutěži neprohrála podesáté za sebou.

Ve druhém dnešním utkání Serie A porazila osmá Fiorentina ve Veroně domácí Chievo hladce 3:0 po brankách Tella a Chiesy a penaltě Babacara.