24. března 2017 • 13:09

Alli z Tottenhamu dostal za vyloučení v EL trest na tři zápasy

0
Fotbalistům Tottenhamu bude v úvodu příští pohárové sezony chybět záložník Dele Alli. Dvacetiletý anglický reprezentant byl disciplinární komisí UEFA potrestán třízápasovým trestem za vyloučení v odvetě druhého kola Evropské ligy s Gentem.

Alli dostal červenou kartu za zákrok na Brechta Dejaegereho těsně před koncem prvního poločasu za stavu 1:1. Tottenam se pak sice ještě ujal vedení, ale hosté osm minut před koncem vyrovnali a po výhře 1:0 z úvodního utkání postoupili do osmifinále.

Tottenhamu momentálně v anglické lize patří druhé místo. Na první Chelsea ztrácí deset bodů a od čtvrtého Liverpoolu, který už je mimo příčky zajišťující přímý postup do základní skupiny Ligy mistrů, ho dělí tři body.