Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
13. srpna 2017 • 19:39

Sokolov v nastavení vydřel remízu s Táborskem

Fotbalisté Sokolova ve 3. kole FNL vybojovali první bod v sezoně, když v nastavení vydřeli remízu 3:3 s Táborskem. České Budějovice vyhrály na hřišti Varnsdorfu 3:2 a se sedmi body se dotáhly na vedoucí Opavu.

Sokolov nad Táborskem vedl už od druhé minuty po Kosakově trefě, ale Táborsko dokázalo skóre otočit třemi góly. Nejprve rychle srovnal Kopřiva, před poločasem skóroval Musiol a krátce po změně stran se prosadil Nešický.

Domácí se však nevzdali a střídající Přeučil hlavou čtvrt hodiny před koncem snížil. Tlak Sokolova vyvrcholil ve třetí minutě nastavení, kdy se po závaru dostal míč k Ondřeji Ševčíkovi, který ho napálil z malého vápna do sítě a zařídil první body pro kouče Sokolova Pavla Horvátha v druholigové trenérské kariéře.

Podobný průběh měl i duel ve Varnsdorfu. Domácí také šli do vedení Dordičovou brankou, ale Budějovice rovněž otočily skóre třemi góly v podání Wermkeho, konžského útočníka Sukisy a Peška. Na rozdíl od Sokolova se ale Varnsdorfu povedlo šest minut před koncem zásluhou Baránka jen snížit, Budějovice pak už tři body ubránily.

Témata:  3. kolo, druhá, fotbal, Sport