Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
18. srpna 2017 • 14:49

Hokejisté Třince porazili na Rona Cupu Mylhúzy 6:1

Hokejisté Třince vyhráli ve druhém utkání na Rona Cupu v Trenčíně nad francouzskými Mylhúzami 6:1 a navázali na čtvrteční úvodní vítězství nad Žilinou 4:3. O dnešní úspěch se postaral hattrickem útočník Martin Růžička. Poslední duel na turnaji sehrají Oceláři v sobotu od 19:00 s domácím Trenčínem. V dalším přípravném zápase zdolal Chomutov doma finský Kärpät Oulu 2:1.

Třinec překonal českého brankáře Blažka v brance Mylhúz v úvodní třetině hned čtyřikrát. V sedmé minutě otevřel skóre Cienciala, za půl minuty zvýšil Martin Růžička a vzápětí se trefili i Rákos a v přesilové hře Irgl.

Na začátku druhého dějství upravil na 5:0 znovu Martin Růžička. Ve 48. minutě sice snížil Vigners, ale poslední slovo měl opět kanonýr Martin Růžička.

Oulu v Chomutově vedlo od sedmé minuty, kdy se v přesilové hře pěti proti třem trefil Lasu, ale v polovině úvodního dějství vyrovnal v klasické početní výhodě slovenský obránce Grman. Před 2031 diváky rozhodl ve 43. minutě z trestného střílení Koblasa.