Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
23. srpna 2017 • 10:27

Obhájce Carreňo prohrál ve Winston-Salemu hned první utkání

Obhájce titulu na tenisovém turnaji ve Winston-Salemu Španěl Pablo Carreňo prohrál hned první zápas. Druhý nasazený hráč nestačil ve druhém kole na Francouze Juliena Benneteaua, kterému podlehl 6:7, 7:6 a 3:6. Finalista turnaje z roku 2011 Benneteau, kterému patří v žebříčku ATP až 107. místo, udolal světovou šestnáctku za dvě a tři čtvrtě hodiny.

Role favoritů naopak splnili nejvýše nasazený Španěl Roberto Bautista i turnajová trojka John Isner, který otočil zápas s Rusem Andrejem Kuzněcovem. Dvaatřicetiletý Američan si připsal 350. vítězství na profesionálním okruhu a svou bilanci ve Winston-Salemu vylepšil na 13:0. Šampion z let 2011 a 2012 na turnaji nezískal vítěznou trofej jen v roce 2014, kdy kvůli zranění odstoupil před čtvrtfinále.

V utkání s Kuzněcovem se na výhru hodně nadřel. "Na konci druhého setu jsem se musel převléknout, byl jsem úplně propocený. Necítil jsem se dneska nic moc, ale za stavu 3:3 v třetím setu jsem ze sebe ještě vydoloval síly," řekl Isner, který vyhrál červencové turnaje v Newportu a Atlantě.

Na zámořských akcích za celé léto ztratil svůj servis jen třikrát, ale v pondělí s Kuzněcovem prohrál podání hned dvakrát v prvním setu. Soupeři vzal podání při všech třech příležitostech, které si vypracoval, a mohl slavit očekávaný postup.

Témata:  Winston-Salem, tenis, Sport