19. září 2017 • 14:02

Kolářův gól Chabarovsku nepomohl, prohrál pošesté v řadě

0
Ani gól českého obránce Jana Koláře nepomohl hokejistům Chabarovsku k ukončení série proher. V dnešním utkání Kontinentální hokejové ligy podlehl Amur doma 3:5 Podolsku, v jehož dresu si připsal asistenci Vojtěch Mozík. Zbývající čtyři Češi vyšli bodově naprázdno.

Chabarovsk se sice ve třetí minutě dostal do vedení, avšak Podolsk díky dvěma brankám Stanislava Romanova skóre obrátil. Kolář v závěrečné třetině už jen upravil na konečných 3:5, trefil se podruhé v sezoně. Chabarovsk si připsal šestou porážku v řadě.

Nižnij Novgorod doma až do 53. minuty prohrával s Kunlunem, který mířil k třetímu vítězství za sebou, ale drtivý finiš nakonec Torpedu vynesl výhru 3:1. Obránce Tomáš Kundrátek přihrál na vítězný gól i na závěrečnou Daugavinšovu střelu do prázdné branky čínského týmu.