22. září 2017 • 20:25

Ústí ve druhé lize doma remizovalo s Varnsdorfem 1:1

0
Fotbalisté Ústí nad Labem remizovali v 9. kole druhé nejvyšší soutěže FNL doma 1:1 s Varnsdorfem. Ten tak stále čeká na premiérové vítězství v sezoně a se čtyřmi body za čtyři remízy je předposlední. Ústí nevyhrálo už čtyři zápasy a na 13. místě má jen o čtyři body více.

Domácí šli do vedení ve 36. minutě, kdy Procházka našel Kacafírka a ten se nemýlil. Jenže ještě do poločasu hosté srovnali díky Klobásovi. Útočník hostující z Mladé Boleslavi dostal hodně prostoru ve vápně a využil ho.

Oba celky potřebovaly vyhrát, což vyústilo v dramatickou a vyhecovanou koncovku. Vše navíc v nastavení vygradoval Jindráček, který v přerušené hře vrazil do soupeře a sudí ho vyloučil. V následné strkanici dostal druhou žlutou kartu i hostující Zieris a musel také předčasně ze hřiště.

V posledních vteřinách mohl rozhodnout domácí Pilík, ale jeho dobře umístěný přímý kop skvěle vychytal brankář Porcal a z brejku neuspěl ani varnsdorfský Bílek.