Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
24. září 2017 • 17:35

Budějovice vyhrály v Sokolově a vrátily se na druhé místo FNL

Fotbalisté Českých Budějovic v devátém kole druhé ligy zvítězili v Sokolově 1:0 a vrátili se na druhé místo tabulky o skóre za vedoucí Opavu.

Jihočeši výborně začali a v 11. minutě se dostali do vedení, když Pešek z úhlu propálil Bolka. Sokolovského brankáře pak těsně před pauzou zachránilo břevno po Čavošově ráně.

Domácí měli ve druhém poločasu převahu a sahali po vyrovnání, jenže šance neproměnili a neodvrátili pátou porážku v druholigovém ročníku. Sokolov je v neúplné tabulce dvanáctý.

Dobrou formu potvrdilo Znojmo, které na svém hřišti porazilo Táborsko 2:1, vyhrálo počtvrté za sebou a patří mu čtvrtá příčka. Hosty sice poslal do vedení v 11. minutě Nešický, ale už za devět minut srovnal Teplý a v 68. minutě dokonal obrat střídající Štrombach.