25. září 2017 • 09:26

Kouč Valencie se zranil při oslavě vítězného gólu

0
Vítězný gól přinesl trenérovi fotbalistů Valencie Marcelinovi ohromnou radost, ale i bolestivé zranění. Při oslavě rozhodující trefy Simoneho Zazy v 85. minutě si natrhl stehenní sval a poslední minuty nedělního ligového zápasu se San Sebastianem pro něj byly krušné.

"Už jsem starší, měl bych se umět v určitých situacích ovládat," líčil později s úsměvem dvaapadesátiletý bývalý španělský záložník. Poranil si zadní stehenní sval, a když chtěl v závěru utkání hráčům něco sdělit, sotva se dobelhal z lavičky ke hřišti.

"Ale když je zraněný trenér, není to problém," řekl Marcelino po venkovním vítězství 3:2, po němž Valencie poskočila v tabulce na čtvrté místo. Až za ní je i obhájce titulu Real Madrid.