26. září 2017 • 19:32

Kovářův gól Magnitogorsk od další porážky nezachránil

0
Útočník Jan Kovář dal jediný gól Magnitogorsku, který dnes v Kontinentální hokejové lize podlehl doma Kazani 1:2. Nejproduktivnější český hráč uplynulých čtyř ročníků soutěže si připsal pátou branku v sezoně. Metallurgu se nedaří, z posledních šesti utkání odešel pětkrát poražen.

Kovářův bratr Jakub vychytal Jekatěrinburgu vítězství nad Nižněkamskem 4:3 po samostatných nájezdech. Jeho tým přišel v poslední třetině o dvougólový náskok, ale rozstřel ovládl jednoznačně 3:1. Mezi neúspěšnými exekutory Nižněkamsku byl i Robin Hanzl, který v druhé třetině asistoval u první branky hostů. Kovář zaznamenal za 65 minut hry 33 úspěšných zákroků.

Nižněkamsk prohrál po sérii pěti vítězství a na druhém místě Východní konference má už tříbodovou ztrátu na vedoucí Kazaň.