22. října 2017 • 19:39

Hlasy trenérů po utkání 16. kola extraligy Chomutov - Pardubice

0
Hlasy trenérů po utkání 16. kola hokejové extraligy Piráti Chomutov - HC Dynamo Pardubice:

Jan Šťastný (Chomutov): "Bylo to pro nás strašně těžké utkání, protože to byl hlavně souboj s našimi hlavami. Věděli jsme, jak je série dlouhá a nepříjemná. Ke všemu přijel soupeř, kterému se jednoznačně daří, hraje lépe jak my a boduje. Snažili jsme se nějakým způsobem zmobilizovat síly a připravit se. Utkání po celou dobu postrádalo lehkost. Myslím, že jsme měli docela dobrou první třetinu, ve druhé části byly Pardubice lepší a měly více šancí, ale my jsme ji paradoxně vyhráli 2:1. Do třetí třetiny jsme šli s tím, že chceme zápas jakkoliv zvládnou a konečně protrhnout sérii domácích porážek, která byla hrůzostrašná. Když padl gól na 2:2, nevypadalo to s námi dobře, ale přiklonilo se k nám štěstí. Určitě jsme nebyli lepším mužstvem."

Otakar Janecký (Pardubice): "Utkání se mi nehodnotí dobře, protože to byl nehezký hokej. Se štěstím vyhráli domácí. Víc to hodnotit nebudu, protože by byly pokuty. Nedá se to hodnotit."