19. listopadu 2017 • 14:07

Lokomotiv Moskva vyhrál v ruské lize 1:0 v Machačkale

0
Fotbalisté Lokomotivu Moskva, kteří jsou soupeřem Zlína v základní skupině Evropské ligy, zvítězili v 17. kole ruské nejvyšší soutěže 1:0 v Machačkale. V čele tabulky mají šestibodový náskok před Zenitem Petrohrad, který však má k dobru večerní duel s Tosnem.

První větší šanci měla Machačkala, v desáté minutě Sergej Bryzgalov trefil břevno. Jediný gól zápasu padl v závěru poločasu, když se z dorážky prosadil Alexej Mirančuk, jenž dal sedmou branku v sezoně a je nejlepším střelcem Lokomotivu.

Moskevský celek nastoupil v sestavě Kočenkov - Ignaťjev, Kvirkvelija, Mychalyk (88. Tarasov), V. Denisov - Fernandes, Kolomejcev, Al. Mirančuk, I. Denisov, Rybus (58. Barinov) - An. Mirančuk (90.+1 Lysov).