TOP VIDEA
Páteční Sport Magazín: speciál k derby Slavia - Sparta s legendami Páteční Sport Magazín: speciál k derby Slavia - Sparta s legendami
Ujfaluši o lize: Slavia dobře nakoupila, Limberský se měl porvat v cizině Ujfaluši o lize: Slavia dobře nakoupila, Limberský se měl porvat v cizině
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ztráta bodů jasná, ale nebolí. I když dneska Viktoria vyhraje a půjde o bod před Slavii, nemusí „sešívaní“ plašit. Jeden trenér soupeře za druhým jim skládá k nohám větší a větší komplimenty o tom, že proti lepšímu mužstvu nehráli, že silnější v lize nenajdete. Všechno pravda.Červenobílá hra opravdu nutí protivníky padat po hubě, aby vůbec vydřeli aspoň bodík. Slavia totiž dusí soupeře ze vzduchu, po zemi, je nátlaková, ale i nebezpečná v rychlém brejkovém způsobu.

Stručně řečeno: má zdaleka nejvíc možností ze všech ligových mužstev, jak se prosadit. To z ní dělá opravdu nejlepší tým soutěže.

Tým Jaroslava Šilhavého je tím pádem nejméně náchylný ke ztrátám, což se například o Viktorii, které spadla šance k nohám, říct nedá. Těžkopádnost Západočechů je prvním předpokladem, že Roman Hubník a spol. někde ztratí, což se mimochodem na jaře stalo už dvakrát z pěti případů. Slavia to zažila poprvé.

Kvůli tomu, i když se v nedli večer po výhře Plzně v Karviné lídr soutěže změnil, zůstává stále největším favoritem na titul.

CELÝ SESTŘIH: Liberec - Slavia 1:1. Dúbravka se stal hrdinou