+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
TOP VIDEA
Štetina: Stramaccioni budí respekt. V komunikaci problém nebude Štetina: Stramaccioni budí respekt. V komunikaci problém nebude
Italové se někdy chovají namistrovaně, naším výkonem byli zaskočení, říká Simič Italové se někdy chovají namistrovaně, naším výkonem byli zaskočení, říká Simič
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ztráta bodů jasná, ale nebolí. I když dneska Viktoria vyhraje a půjde o bod před Slavii, nemusí „sešívaní“ plašit. Jeden trenér soupeře za druhým jim skládá k nohám větší a větší komplimenty o tom, že proti lepšímu mužstvu nehráli, že silnější v lize nenajdete. Všechno pravda.Červenobílá hra opravdu nutí protivníky padat po hubě, aby vůbec vydřeli aspoň bodík. Slavia totiž dusí soupeře ze vzduchu, po zemi, je nátlaková, ale i nebezpečná v rychlém brejkovém způsobu.

Stručně řečeno: má zdaleka nejvíc možností ze všech ligových mužstev, jak se prosadit. To z ní dělá opravdu nejlepší tým soutěže.

Tým Jaroslava Šilhavého je tím pádem nejméně náchylný ke ztrátám, což se například o Viktorii, které spadla šance k nohám, říct nedá. Těžkopádnost Západočechů je prvním předpokladem, že Roman Hubník a spol. někde ztratí, což se mimochodem na jaře stalo už dvakrát z pěti případů. Slavia to zažila poprvé.

Kvůli tomu, i když se v nedli večer po výhře Plzně v Karviné lídr soutěže změnil, zůstává stále největším favoritem na titul.

CELÝ SESTŘIH: Liberec - Slavia 1:1. Dúbravka se stal hrdinou