+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
TOP VIDEA
Slávisté si spravili chuť po prohře s Libercem, převzali klíč města Prahy Slávisté si spravili chuť po prohře s Libercem, převzali klíč města Prahy
NEJ zákroky bundesligy: Hrádecký vychytal Dortmund, gólman Hoffenheimu lapil penaltu NEJ zákroky bundesligy: Hrádecký vychytal Dortmund, gólman Hoffenheimu lapil penaltu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Bude to už třetí návrat Milana Baroše do Baníku, navíc poté, kdy byl bývalý reprezentační forvard českému fanouškovi na očích, protože hrál ligu v Mladé Boleslavi, a potom v Liberci. Tenhle návrat, pokud k němu dojde, čemuž nasvědčuje skutečně úplně vše, má ale svůj velký význam. Vzpomeňte si, za jakých okolností Baroš z klubu, jenž ho vychoval, jemuž byl on ochoten věnovat své peníze a hrát v něm pak půl roku zadarmo, odešel. Otevřeně kritizoval, jak to v Baníku v té době fungovalo. Poprávu, o tom žádná. 

Od toho okamžiku byl Baník bez Baroše nejen de iure, ale i de facto. Spojení se jaksi přetrhlo. Loni se zdálo, že se cesty MB27 a Baníku zase propojí. Ale kdoví, jak moc už tehdy Baroš tomu, že Baník bude pod novým majitelem Václavem Brabcem fungovat, věřil. Dal si podmínky, které trenér Vlastimil Petržela nemohl akceptovat, a skončil v Liberci.

Teď tedy vše spěje k návratu číslo tři, který je pro Baník mimořádně důležitý. Bude-li totiž Baroš ochoten vrátit se do Ostravy i za cenu toho, že se znovu vzdálí své rodině, což už udělat nechtěl, bude to od něj směrem k veřejnosti jednoznačný signál: Baník se uzdravil.

 Klasická verze
Mobilní verze