+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
11. září 2007 • 00:00

Bergqvistová letos doskákala

Autor:
TOP VIDEA
Unikátní VIDEO ze šlágru Sparta – Plzeň: Gesta trenérů i jiné pohledy na (ne)uznané góly Unikátní VIDEO ze šlágru Sparta – Plzeň: Gesta trenérů i jiné pohledy na (ne)uznané góly
Strýcová o přestupu jejího kouče k Plíškové: Je to podraz? Ano! Strýcová o přestupu jejího kouče k Plíškové: Je to podraz? Ano!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Výškařce Kajse Bergqvistové došla trpělivost. Jednatřicetiletá Švédka není letos spokojena se svou výkonností a proto se rozhodla, že stávající sezonu předčasně ukončí.Švédská výškařka Kajsa Bergqvistová se nezúčastní nadcházejících mítinků atletické Zlaté ligy v Bruselu a Berlíně ani dalších letošních závodů. Mistryně světa ze šampionátu v roce 2005 v Helsinkách není spokojena s aktuální výkonností a předčasně ukončila sezonu. Seveřanka na nedávném mistrovství světa v Ósace skočila jen 194 centimetrů a skončila až na sedmém místě. Nedařilo se jí ani na pátečním mítinku v Curychu, kde překonala laťku ve výšce pouhých 190 centimetrů. Proto nemá motivaci letos dál závodit. "Nemá smysl pokračovat bez chuti. Když nemám výsledky na normální úrovni, tedy na hranici dvou metrů nebo výše, je lepší sezonu ukončit," řekla jednatřicetiletá Bergqvistová. Věří, že na olympijských hrách v Pekingu může za rok znovu bojovat o medaili, v Aténách skončila bronzová.

Témata: Klasická verze
Mobilní verze