+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
Martin Hašek
19. října 2016 • 15:09

Hejnová poznává německý dril. Pod Balzerem trénuje i na bradlech

TOP VIDEA
CELÝ SESTŘIH: Zlín - Slavia 1:1. Hosté mají rekord, padl vlastenec i penalta CELÝ SESTŘIH: Zlín - Slavia 1:1. Hosté mají rekord, padl vlastenec i penalta
Nadal o kapitánovi Borgovi: S Björnem máme na lavičce víc klidu Nadal o kapitánovi Borgovi: S Björnem máme na lavičce víc klidu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Překážkářka Zuzana Hejnová si v německém městečku Bad Lobenstein zvyká na novinky z hlavy svého nového trenéra Falka Balzera. „Zatím se se vším seznamuji, ale už si zvykám. Tréninky mě baví a po dlouhé době se na ně těším,“ vzkazuje Hejnová.Německé lázeňské město se postupně stává jejím druhým domovem. Kousek za českými hranicemi právě absolvuje první čtrnáctidenní pobyt poté, co s Balzerem zahájila spolupráci. Dvojnásobná mistryně světa přiznává, že celý systém a sestava tréninků jsou pro ni novinkou.

„Je to něco úplně jiného. V Čechách se hodně běhá, dělá se velký objem, je všeho hodně v malé intenzitě. Tady se hned o začátku běhá v rychlejším tempu, věnuje se rychlosti a posilování,“ popisuje Hejnová.

Devětadvacetiletá překážkářka pak v rámci tréninku vstupuje i do zcela nových vod.

„Třeba cvičení a posilování na bradlech nebo trénink v písku dálkařského doskočiště je pro mě novinkou. Těch změn je opravdu hodně, ale vidím v tom nové zkušenosti, které třeba jednou budu moci někomu předat,“ hodnotí Hejnová.

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze