+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
15. března 2010 • 12:10

Ze ženy tyčkařky se proměnila v muže trenéra

Autor:
TOP VIDEA
RENTGEN SPECIÁL: Hlavní pilíře úspěchu Liberce? Obránce centruje, obránce zakončuje RENTGEN SPECIÁL: Hlavní pilíře úspěchu Liberce? Obránce centruje, obránce zakončuje
SESTŘIH: Mönchengladbach – Hamburk 3:1. Zářili Raffael s Hazardem SESTŘIH: Mönchengladbach – Hamburk 3:1. Zářili Raffael s Hazardem
VŠECHNA VIDEA ZDE

Kdybyste na ulici potkali tohoto pohledného mladého muže, nejspíš by vás zaujala jen jeho vypracovaná postava. Nikoho by ale nenapadlo, že tomu není tak dávno, kdy ON byla ONA.Yvonne Buschmannová, několikanásobná medailistka z evropských i světových šampionátů ve skoku o tyči, se údajně již od pěti let cítila jako muž.

Před osmi lety získala Yvonne na domácím evropském šampionátu v Mnichově bronzovou medaili, ještě před třemi lety překonala v německém Erfurtu 435 centimetrů, ale pak si řekla "Chci žít jako muž!"

Yvonne Buschbaum v době, kdy závodila
Yvonne Buschbaum v době, kdy závodila


Z Yvonne se po několika operacích stal Balian. Dokonce i erekce je prý schopný, což potvrdil při návštěvě talk show v německé televizi.

Na své řemeslo ale nezanevřel. Pracuje jako trenér tyčkařů (a tyčkařek) v Mohuči a v současné době se vzpamatovává z rozchodu s kým jiným, než německou tyčkařkou.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze