Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
6. září 2015 • 17:47

Estonsko na ME basketbalistů prohrálo i s Belgií, Srbsko mělo kliku

Srbští basketbalisté vyhráli i druhé utkání na ME, když po Španělsku udolali i domácí Německo 68:66. O triumfu úřadujících vicemistrů světa v Berlíně rozhodl vteřinu před koncem Nemanja Bjelica.
Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky
CORNER CHALLENGE: Jabloneckým se nedařilo, dvakrát se trefil jen Mehanovič CORNER CHALLENGE: Jabloneckým se nedařilo, dvakrát se trefil jen Mehanovič

Srbští basketbalisté vyhráli i druhé utkání na mistrovství Evropy, když po Španělsku udolali i domácí Německo 68:66. O triumfu úřadujících vicemistrů světa v Berlíně rozhodl vteřinu před koncem Nemanja Bjelica.

Utkání bylo od začátku vyrovnané a žádnému z celků se nepovedlo vzdálit na více než sedm bodů. Němci hlavně zásluhou pivotů Dirka Nowitzkého a Tibora Pleisse drželi krok a 20 vteřin před koncem srovnali na 66:66.

Už se zdálo, že domácí za pomoci taktických faulů dotáhnou duel do prodloužení, ale Srbům vyšla poslední akce, Miloš Teodošič našel Bjelicu a nejlepší hráč minulé sezony Euroligy rozhodl.

Estonci v rižské skupině po debaklu od Česka jasně prohráli i s Belgií. Po sedmi minutách byli pozadu už v poměru 2:22, nakonec Belgie vyhrála 84:55.