6. listopadu 2015 • 09:00

Derrick Rose zařídil v NBA třetí prohru Oklahomy v řadě

Derrick Rose se proti Oklahomě vyřádil.
Valencia - Real Madrid: Luxusní zásah Valencie! Z otočky se trefil Zaza Valencia - Real Madrid: Luxusní zásah Valencie! Z otočky se trefil Zaza
Bez Dočkala se naše cíle nemění, říká Požár před odvetou Bez Dočkala se naše cíle nemění, říká Požár před odvetou

Rozehrávač Derrick Rose nastřílel ve čtvrtečním utkání NBA 29 bodů a jeho Chicago porazilo Oklahomu 104:98. Bývalý nejužitečnější hráč soutěže dosud zažíval rozpačitý úvod sezony a v předchozích třech zápasech se dokonce nedostal ani na dvouciferný počet bodů. Tentokrát se mu ale dařilo - jen za poslední čtyři minuty utkání nastřílel deset bodů, čímž odvrátil tlak Oklahomy.

Thunder od třetí porážky v řadě nespasilo ani 33 bodů Kevina Duranta. "Není to tím, že jsme hráli počtvrté v pěti dnech. Musíme na to přijít. Musíme zlepšit obranu. Musíme máknout," řekl Durant.

Poprvé od roku 1998 dokázali zvítězit Charlotte Hornets na hřišti Dallasu. Šňůru 14 proher přetrhli vítězstvím 108:94. K výhře je dovedl Al Jefferson s 31 body a devíti doskoky. Marvin Williams přidal 17 bodů a 12 doskoků.

Hráči Miami Heat zvítězili na hřišti Minnesoty 96:84. Základní pětka hostů přehrála tu domácí 81:29, nejlepším střelcem utkání byl Dwyane Wade s 25 body. O dva body víc dal Damian Lillard, který dovedl Portland k výhře nad Memphisem 115:96. Trail Blazers se utrhli ve třetí čtvrtině, kterou ovládli 40:25.

Výsledky:

Chicago - Oklahoma City 104:98, Dallas - Charlotte 94:108, Denver - Utah 84:96, Minnesota - Miami 84:96, Portland - Memphis 115:96.

Témata:  SportNBAbasketbalOklahoma