+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
9. prosince 2015 • 13:32

Bosákova trojka se sirénou nejhezčí akcí týdne. A jaké jsou další?

Autor:
Podívejte se na nejkrásnější akce české nejvyšší basketbalové soutěže
TOP VIDEA
Berdych s Nadalem v deblu, Laver cup nabídne hvězdné složení čtyřhry Berdych s Nadalem v deblu, Laver cup nabídne hvězdné složení čtyřhry
PREVIEW 8. KOLA: Udělá Slavia rekord? Kdo se zvedne z bahna? Nastoupí Rosický? PREVIEW 8. KOLA: Udělá Slavia rekord? Kdo se zvedne z bahna? Nastoupí Rosický?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tou ranou se sirénou odstartoval děčínskou radost, protáhl jejich vítěznou sérii na čtrnáct zápasů a stal se katem Prostějova, který do té doby tak vedl. Trefa basketbalového šutéra Pavla Bosáka 0,8 vteřiny před koncem se navíc stala nejhezčí akcí Kooperativa NBL minulého týdne. A jaké jsou další povedené akce? Podívejte se. V Kooperativa faktoru, který hodnotí nejhezčí akce hráčů stále vládnou cizinci. S průměrem 8,0 bodů na zápas vede Kenneth Barker, za ním je Nicchaeus Doaks (7,9) a třetí je Julian Vaughn (5,3)  

Je to však Čech Pavel Bosák, který si závěrečnou trojkou v utkání s Děčínem připsal do soutěže pět bodů a hlavně popravil v ligovém utkání Prostějov.  Ranou 0,8 sekund před koncem. „Jak se to říká, rozhodla fotobuňka na cílové pásce,“ smál se pak trénér Pavel Budínský. Děčín díky tomu vyhrál 68:67.

Podívejte se nicméně na výběr deseti nejhezčích akcí uplynulého týdne.

Podívejte se na nejkrásnější akce české nejvyšší basketbalové soutěže
Témata:  sport, basketbal, akce
 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze