+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
7. ledna 2016 • 11:15

Smeče i bloky v novém roce. Akce týdne tentokrát pro Whitea

Autor:
Smeče i bloky v novém roce. Akce týdne tentokrát pro Whitea
TOP VIDEA
TOP 25 osobností HET ligy: Pavel Horváth, muž se zlatou levačkou TOP 25 osobností HET ligy: Pavel Horváth, muž se zlatou levačkou
Holek o Spartě: Je mi líto, že se jí nedaří. Nejlepší fotbal jsme hráli za Lavičky Holek o Spartě: Je mi líto, že se jí nedaří. Nejlepší fotbal jsme hráli za Lavičky
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ani na úvod nového roku nechybí skvostné akce. Ve výběru těch nejlepších však v Kooperativa NBL vládnou především Američané, přičemž vítězem nejhezčí akce týdne se stal díky smeči alley-oop Brison Jaron White z Jindřichova Hradce. Podívejte se, jaké další trefy se do výběru vešly.V Kooperativa faktoru hodnotící nejhezčí basketbalové akce v duelu patří tomuto třiadvacetiletému Američanovi devatenácté místo. Přesto se teď Brison Jaron White blýskl smečí, která v Kooperativa NBL vyhrála akci týdne.

V utkání Jindřichova Hradce proti Ústí nad Labem si skvěle naběhl na přihrávku svého parťáka a smečí alley-oop zvedl fanoušky ze sedadel. K vítězství to ovšem i tak nestačilo a Jihočeši prohráli 68:81.

Vyhlášení nejhezčí akce týdne nicméně opět ovládli zámořští hráči, neboť druhý byl Nichaeus Doaks ze Svitav a třetí Brett Evan Roseboro z Prostějova. Až na čtvrté příčce pak skončila trefa se závěrečnou sirénou Tomáše Vyorala, která třeba Děčínu přinesla vítězství nad Ústí nad Labem 86:83. Podívejte se tedy na výběr nejhezčích akcí týdne.

Smeče i bloky v novém roce. Akce týdne tentokrát pro Whitea

Aktuální Kooperativa faktor
POŘADÍ JMÉNO KLUB PRŮMĚR
1. Nicchaeus Doaks  Svitavy 8,2
2.  Kenneth Barker  Svitavy 7,4
3.  Brett Evan Roseboro  Prostějov 6,2
4.  Julian Vaughn  Nymburk 5,2
5.  Kamil Švrdlík  Pardubice 4,9

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze