25. dubna 2016 • 22:19

Ztráta pro Golden State. Hvězdný Curry bude chybět dva týdny

Autor:
Curry bude basketbalistům Golden State chybět minimálně dva týdny
TOP VIDEA
Plzeň - Dukla: V Plzni uctili památku Františka Rajtorala minutovým potleskem Plzeň - Dukla: V Plzni uctili památku Františka Rajtorala minutovým potleskem
Češi nasázeli Švédům osm branek! Ale kluci hráli skvěle i do obrany, konstatuje Francouz Češi nasázeli Švédům osm branek! Ale kluci hráli skvěle i do obrany, konstatuje Francouz
VŠECHNA VIDEA ZDE

Rozehrávač Stephen Curry bude basketbalistům Golden State chybět minimálně dva týdny. Největší hvězda obhájců titulu a vítězů základní části NBA si v nedělním duelu prvního kola play off v Houstonu poranila vnitřní postranní vaz v pravém kolenu.Warriors vyhráli čtvrtý zápas na hřišti Rockets 121:94 a v sérii vedou 3:1, nicméně ztráta klíčového hráče pro ně může znamenat velkou komplikaci při cestě za očekávanou obhajobou. Curry v poslední minutě druhé čtvrtiny ošklivě uklouzl a ze zápasu odstoupil.

Po vyšetření magnetickou rezonancí klub popsal Curryho zranění jako natažení vazu prvního stupně a jeho zdravotní stav bude znovu vyhodnocen po dvou týdnech.

Nejlepší střelec základní části Curry tak bude Golden State chybět ve zbývajících zápasech prvního kola, a pokud Warriors postoupí, tak i minimálně ve čtyřech úvodních duelech druhého kola.