+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
27. srpna 2015 • 12:55

Mayweather zase provokuje. Boxer trénoval s balíkem bankovek v ruce

Autor:
Floyd Mayweather se zase chlubí penězi
TOP VIDEA
Helena Suková o smrti Jany Novotné: Doufala jsem, že to je pouze fáma, byl to hroznej šok Helena Suková o smrti Jany Novotné: Doufala jsem, že to je pouze fáma, byl to hroznej šok
Zažij La Ligu na vlastní kůži! Ovládni kvíz a leť s DIGI Sportem na Barcelonu Zažij La Ligu na vlastní kůži! Ovládni kvíz a leť s DIGI Sportem na Barcelonu
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | Nedá si pokoj. Světová jednička Floyd Mayweather junior je známa vychloubáním svým majetkem. A nenechal toho ani při otevřeném tréninku před blížícím se zápasem s André Bertem. Před novináři si vzal do ruky balík bankovek a šel boxovat.Současný král velterové váhy a zatím neporažený boxer Floyd Mayweather junior se chystá na další zápas. V květnu v dlouho očekávaném duelu porazil Manny Pacquiaa, 12. září se utká s André Bertem. Včera svolal novináře na otevřený trénink.

Tam si však nenechal ujít přítomnosti mnoha fotografů a začal znovu provokovat penězi. Nejlépe placený sportovec světa (podle časopisu Forbes) za uplynulý rok se rád chlubí na sociálních sítích svým bohatstvím.

Posledně pobouřil fanoušky fotkou, kde má na posteli několik stohů bankovek a popiskem: "Takhle se balím na dovolenou." Ujít příležitost si tedy nenechal ani nyní. Osmatřicetiletý boxer si vzal do ruky velký balík bankovek a se slovy "Potřebuji nějakou inspiraci" začal mlátit do boxovacího pytle.

"12. září ukážu celému světu proč jsem nejlepší. Vždycky předvádím zápas na jedničku a ani tento nebude výjimkou. André Berto je mladý a silný bojovník, který je hladový po úspěchu. Teď mám na kontě 48 výher, po tomto zápase jich bude 49," věří si.

 Klasická verze
Mobilní verze