27. listopadu 2015 • 09:45

Krutá smrt boxerského šampiona (†40). Zastřelili ho na ulici

Autor:
Tragicky zesnulý O'Neil Bell se stal profesionálním mistrem světa v boxu. Na snímku z ringu v roce 2007.
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Deliho opakovačka, sólo po čtyřech a konflikt v Hradci LIGA NARUBY: Deliho opakovačka, sólo po čtyřech a konflikt v Hradci
Kindl o Jágrovi: Dělal rozruch kamkoliv jsme přijeli, zážitek být s ním v jednom týmu Kindl o Jágrovi: Dělal rozruch kamkoliv jsme přijeli, zážitek být s ním v jednom týmu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Někdejší profesionální mistr světa v boxu O'Neil Bell byl zastřelen při loupežném přepadení na ulici v Atlantě. Čtyřicetiletý Jamajčan měl v minulosti v držení mistrovské pásy organizací WBC, WBA a IBF ve váze do 90,7 kilogramu.V profesionálním ringu měl Bell, známý pod přezdívkou Supernova, bilanci 27 výher, jedna remíza a čtyři porážky, 25 zápasů vyhrál před limitem.

Sjednocený titul všech tří federací si zajistil v roce 2006 po vítězství nad Francouzem Jeanem-Marcem Mormeckem. Ten o rok později vyhrál odvetu ve Francii. Naposledy Bell boxoval v roce 2011.

Při středečním incidentu na autobusové zastávce v Atlantě utrpěl podle policie střelné poranění ještě jeden muž, ten však útok dvou ozbrojených lupičů přežil.

Témata:  BellprofesionálníboxúmrtíSport