27. dubna 2016 • 19:45

Fury řádil: Porazilo tě tlusté prase, řval na Klička a ukazoval pupek

Autor: ,
TOP VIDEA
LIGA NARUBY speciál: Kluci, zase děláte žongly? Redaktoři Sportu ukázali, že to zvládnou LIGA NARUBY speciál: Kluci, zase děláte žongly? Redaktoři Sportu ukázali, že to zvládnou
TOP góly 33. kola La Ligy: Messi rozhodl El Clásico, převedli se Rakitič i Griezmann TOP góly 33. kola La Ligy: Messi rozhodl El Clásico, převedli se Rakitič i Griezmann
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tak tohle byla jízda… Boxerský šampion Tyson Fury se na tiskové konferenci k jeho odvetnému duelu s Vladimirem Kličkem (9. července v Manchsteru) pořádně rozjel. Svému ukrajinskému vyzyvateli ukazoval břicho a vysmíval se mu, že ho porazilo tlusté prase. Také se rozpovídal o svém údajně chladném vztahu k boxu. Prý by byl radši, kdyby vůbec neboxoval a mohl se věnovat dětem a pití piva. Jenže je prostě moc dobrý…"Je to (Kličko) fyzická troska. Už před prvním zápasem si nadělal do kalhot," řekl Fury a pak se obrátil přímo k bývalému šampionovi, jehož v listopadu nečekaně porazil a připravil o tituly. "Měl jsi za dvanáct kol právě čtyři zásahy - a to jako superšampion. Porazím tě K.O., ukážu ti, že jsi jenom kus h...," vysmál se čtyřicetiletému Ukrajinci.

Tyson Fury se na tiskové konferenci rozjel a ukázal svůj pupek
Tyson Fury se na tiskové konferenci rozjel a ukázal svůj pupek

Kličko tradičně kontroval s klidnou tváří, ale rovněž si nebral servítky. K protiútoku využil někdejší Furyho prohlášení, kterými Brit pobouřil veřejnost. "Ten, kdo posílá ženy do kuchyně a homosexuály srovnává s pedofily, tomu můžu říct jen: Fuck off!" uvedl Kličko.

Prozradil ale, že si užívá roli vyzyvatele. "Je to něco, co jsem dlouho nezažil," řekl Kličko, jenž s Furym utrpěl první porážku po jedenácti letech. Britovo vítězství označil za šťastnou náhodu a soupeři slíbil, že ho v odvetě knokautuje. "To se mu nepovede. On není bojovník, je to jen uměle vytvořený boxer," řekl Fury.

Na tiskové konferenci se Brit také svlékl do půl těla, které evidentně vykazovalo známky nadváhy, a plácl se do břicha. "Jsem tlustý jako prase a nemám chuť boxovat. Ale přesto to bude stačit, abych tě porazil," řekl Fury a také osvětlil svůj vztah k boxu.

"Nenávidím box, ale snáze než několika ranami se peníze vydělat nedají." V profesionálním ringu dosud takto vydělával ve 25 zápasech a všechny vyhrál. Jeho protějšek má bilanci 64 vítězství a čtyři porážky.

Témata:  FOTOKličkoSportFuryprofesionálníbox