3. října 2016 • 17:18

Šampion Fury ukončil kariéru na tři hodiny: HA HA HA, vysmál se světu

Autor: ,
TOP VIDEA
VIDEOBLOG: Slavia se nemusí hroutit, Vukadinovič ještě může Zlínu pomoct VIDEOBLOG: Slavia se nemusí hroutit, Vukadinovič ještě může Zlínu pomoct
Australian Open: Plíšková zničila Rusku, tleskal jí i přítel Hrdlička Australian Open: Plíšková zničila Rusku, tleskal jí i přítel Hrdlička
VŠECHNA VIDEA ZDE

Všechno je jinak! Boxerský profesionální šampion těžké váhy Tyson Fury kariéru nekončí! Nejprve sice šokoval svět na svém twitterovém účtu, když napsal: „Box je nejsmutnější věc, které jsem byl součástí. Hromada sr***k. Jsem ten největší a také končím kariéru.“ O tři hodiny později ale v dalším tweetu své předchozí prohlášení dementoval."Hahahaha, už jste si mysleli, že se mě zbavíte. Já ale zůstávám. Ten Největší vám právě ukázal, co jsou média zač," napsal Fury, který zatím vyhrál všech 25 zápasů v profesionálním ringu. 

Šance, že se v superzápase Fury opět utká s Vladimirem Kličkem, tak pořád existuje. K odvetě s Kličkem měl nastoupit již 9. července, kvůli zranění kotníku ji ale zrušil. Zápas byl přeložen na 29. října, ale na konci září Fury utkání znovu odvolal.

Vzhledem k tomu, že v listopadu uplyne rok od duelu s Kličkem, hrozí Furymu ztráta mistrovských pásů i z tohoto důvodu.

Na konci října navíc Furyho čeká slyšení před antidopingovou agenturou kvůli pozitivnímu testu na steroidy, které u něho kontrola objevila vloni v únoru. Podle nedávných zpráv měl loni v září pozitivní nález také na kokain.

Témata:  sportboxtyson furykariéra