+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
9. července 2015 • 04:30

FOTO: Deštivá Tour kosila cyklisty, k zemi se poroučel i König

Autor:
TOP VIDEA
Bořil po vypadnutí z LM: Zdržování APOELu? Měl jsem nervy Bořil po vypadnutí z LM: Zdržování APOELu? Měl jsem nervy
Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky
VŠECHNA VIDEA ZDE

Deštivé počasí rozhodně není příjemným společníkem cyklistů na Tour de France. Voda začala kapat z nebe až při páté etapě, přesto způsobila hned několik nepříjemných pádů. V jednom z nich se ocitl i český cyklista Leopold König, který závodí za stáj Sky. Naštěstí se mu nic vážného nestalo.Do konce etapy zbývalo už jen pouhých 25 kilometrů, když jednomu z cyklistů v pelotonu na mokré vozovce podjelo kolo a vzal s sebou dalších přibližně 30 jezdců. Mezi nimi byl také český cyklista Leopold König. Tomu se nic vážnějšího nestalo, v závodu normálně pokračoval. Kvůli zpoždění dojel až na 122. místě, v celkovém pořadí je zatím 133.

Kromě Königa srážka zdržela také francouzského smolaře Thabauta Pinota. Tomu se sice nic nestalo, kvůli zdržení však dojal až na 57. místo a celkově je třicátý. Problémy totiž měl už v předchozí etapě.

Pátou etapu nakonec ovládl André Greipel a připsal si tak osmou výhru etapy v tomto legendárním závodě. Průběžné vedení patří stále Tony Martinovi. 

Jeden z cyklistů, kteří upadli v páté etapě Tour de France
Jeden z cyklistů, kteří upadli v páté etapě Tour de France

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze