+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
16. července 2015 • 13:55

Záludná Tour! Ve sjezdu ho málem smetly krávy, jel devadesátkou

Autor:
Krávy málem srazily cyklistu k zemi
TOP VIDEA
SESTŘIH: Bayern - Wolfsburg 2:2. Favorit ztratil, Neuerův náhradník chyboval SESTŘIH: Bayern - Wolfsburg 2:2. Favorit ztratil, Neuerův náhradník chyboval
O výsledku utkání rozhodlo pár míčů, shodují se Nadal s Berdychem O výsledku utkání rozhodlo pár míčů, shodují se Nadal s Berdychem
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | Tohle mohlo dopadnout hodně špatně. V 11. etapě Tour de France se na trať dostalo stádo krav, málem smetlo francouzského jezdce Warrena Barguila. "Kráva? Podíval jsem se jí přímo do očí a ona se ani nehla," vtipkoval po závodě cyklista, který se skotu na poslední chvíli vyhnul.Jezdec Giant-Alpecinu zrovna sjížděl z Col du Trourmalet, když se před ním objevilo několik krav. V té době měl rychlost okolo 90 kilometrů za hodinu a kdyby se stádu nevyhnul, mohla dopadnout srážka opravdu ošklivě. Třiadvacetiletý cyklista však zachoval chladnou hlavu a vyhnul se mu.

Barguil ošklivě upadl už v desáté etapě letošního ročníku Staré dámy. Dokázal však etapu nakonec dojet přímo parádně. Na prvního Chrise Frooma ztratil jen pouhé tři minuty a 19 sekund.

Srážka se zatoulanými zvířaty však není pro cyklisty nová. Všem určitě vytanula na mysli vzpomínka na Criterium du Dauphine z roku 2013, kde se několik krav přimotalo do pelotonu a způsobilo havárii. Pravidelně se na trasu přimotají také psi.

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze