+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
16. července 2011 • 15:40

Krev, šrámy a jizvy. Ale Hoogerland jede dál

Autor: ,
TOP VIDEA
SESTŘIH: Dortmund - Hoffenheim 2:1. Kadeřábkova asistence nestačila, domácí pod novým koučem znovu slaví SESTŘIH: Dortmund - Hoffenheim 2:1. Kadeřábkova asistence nestačila, domácí pod novým koučem znovu slaví
SESTŘIH: Augsburg - Freiburg 3:3. Domácí senzačně zachránili remízu dvěma góly v nastavení SESTŘIH: Augsburg - Freiburg 3:3. Domácí senzačně zachránili remízu dvěma góly v nastavení
VŠECHNA VIDEA ZDE

Neuvěřitelnou vytrvalost ukazuje na cyklistické Tour de France nešťastník Johnny Hoogerland. Ten v deváté etapě slavného závodu utrpěl hrozivě vypadající zranění po pádu na ostatný drát. Jenže skočte v čase o pár etap později a opět nizozemského závodníka uvidíte šlapat do kopců i rovinek, jako by se nic nestalo.Johnny Hoogerland přes všechny útrapy na Tour směle jede dál. Hrůzný zážitek však stále připomínají husí kůži vyvolávající šrámy na nohou. Zdravotníci mu rozpárané nohy spravili více než třiceti stehy.

"Můžu být rád, že jsem to přežil," hlásil po nehodě. Jenže nizozemský jezdec se nevzdává. Jeho odhodlání jet naplno dokazuje i fakt, že do dvanácté etapy dokonce nastoupil v puntíkatém dresu pro nejlepšího vrchaře!


Stejně jako nekončí Hoogerlandova účast na Tour de France, nekončí ani příběh ostnatého drátu a kůlu, které zapříčinily krvavý výsledek nehody.

Všechny předměty doličné totiž v televizním pořadu o slavném závodu dostal darem Hoogerlandův otec Cees. A ten je plánuje vydražit pro nadaci na podporu dětí bojujících s dětskou rakovinou.

Nizozemského cyklistu si vzali do parády krásné sestřičky
Nizozemského cyklistu si vzali do parády krásné sestřičky

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze