27. května 2007 • 00:00

Sáblíková dojela druhá

Autor: jip

HRADEC KRÁLOVÉ - Druhé místo vybojovala rychlobruslařka Martina Sáblíková při své cyklistické premiéře v závodě Českého poháru v Hradci Králové. V časovce na 16 kilometrů byla rychlejší pouze Jarmila Macháčková z Dukly Praha, která trať ujela za 23:50 min. Sáblíková, jedoucí ve stejných barvách, za ní zaostala o 11 vteřin. "Sice jsem byla unavená, ale překvapilo mě, jak rychle to uteklo. Určitě to byl příjemný zážitek a jsem spokojená," pochvalovala si Sáblíková, která si na závod den před svými dnešními 20. narozeninami odskočila ze soustředění v Harrachově. Za měsíc by se chtěla na kole zúčastnit i mistrovství republiky. Foto popis| MARTINA SÁBLÍKOVÁ po včerejší cyklistické časovce Foto autor| Foto: ČTK/Alexandra Mlejnková