+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
28. září 2015 • 10:54

Ujel celému světu! Na Slovensku jsou ze Saganova triumfu v extázi

Autor:
TOP VIDEA
CELÝ SESTŘIH: Sparta - Teplice 3:0. Zářil dvougólový Václav Kadlec CELÝ SESTŘIH: Sparta - Teplice 3:0. Zářil dvougólový Václav Kadlec
Laver Cup byl úspěšnou akcí, protože jej tenisté vzali vážně, říká Federer Laver Cup byl úspěšnou akcí, protože jej tenisté vzali vážně, říká Federer
VŠECHNA VIDEA ZDE

Slovenský cyklistika Peter Sagan převálcoval konkurenci a ujel celému světu. Konečně se dočkal životního úspěchu. Tak komentuje slovenský tisk nedělní vítězství pětadvacetiletého cyklisty v silničním závodě s hromadným startem na šampionátu v americkém Richmondu."Geniální Sagan. Mistr světa!" hlásí z titulní stránky nejčtenější slovenský list Nový čas. Dodal, že Sagan se postaral o největší úspěch slovenské cyklistiky i své kariéry. "Sagan si pohrál s pelotonem. V posledních kopcích ujel celému světu," napsal deník o trháku, do kterého Slovák nastoupil v závěru závodu.

"Sagan toho již dosáhl mnoho. Čtyřikrát vybojoval zelený trikot pro vítěze bodovací soutěže na Tour de France, vyhrál množství etap na různých závodech. Tento úspěch je ale výjimečný, a to tím, že ho vybojoval především pro svou zemi, pro Slovensko," uvedl deník Plus jeden deň.

"Fantazie! Paráda! Skvělé! Rodák ze Žiliny, který už několik let rozdává svým uměním jízdy na bicyklu radost po celé zeměkouli, předvedl tu totální ódu na radost. Bravóóóó! Máme světového šampiona, máme svého hrdinu, máme na rok duhový trikot!" uvedl list Šport, který na titulní stránce otiskl fotografii Sagana s nadpisem "Famózní Sagan zlatý!". Podle listu cyklista dosáhl jednoho z největších úspěchů slovenského sportu.

"Celý rok se Peter Sagan snažil, ale dlouho se mu nedařilo vítězit. Navzdory velkému odhodlání a bojovnosti nevyhrál ani etapu na Tour de France. Všechny chyby ale napravil v závodu, kde měl proti sobě nejvíc soupeřů. V Richmondu vyčkával, aby vybojoval největší triumf své kariéry," napsal list Sme na svém webu.

Zlatý cyklista Peter Sagan dosáhl na MS jednoho z největších úspěchů v historii slovenského sportu
Zlatý cyklista Peter Sagan dosáhl na MS jednoho z největších úspěchů v historii slovenského sportu

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze