+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
31. března 2016 • 21:27

Pitva nepotvrdila, že smrt cyklisty zavinila srážka s motocyklem

Autor:
Rodina zesnulého cyklisty darovala jeho orgány k transplantaci
TOP VIDEA
Bořil po vypadnutí z LM: Zdržování APOELu? Měl jsem nervy Bořil po vypadnutí z LM: Zdržování APOELu? Měl jsem nervy
Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ani nařízená pitva nedokázala jednoznačně určit, zda belgický cyklista Antoine Demoitié zemřel při závodu Geng-Wevelgem na následky zranění z kolize s doprovodným motocyklem. Podle státního zástupce výsledky potvrdily, že jezdec zemřel na krvácení do mozku způsobené zlomeninou spodiny lebeční. Nelze ale s jistotou určit, zda mu zranění způsobila až srážka s motorkou, nebo k němu došlo už při předchozím pádu.Pětadvacetiletý cyklista týmu Wanty-Groupe Gobert se v nedělním závodu zapletl do karambolu několika jezdců. Než se podle výpovědi svědků stihl zvednout, zasáhl jej na zemi doprovodný motocykl. Demoitié následkům vážného zranění hlavy v noci na pondělí v nemocnici v Lille podlehl.

Tragický víkend belgické cyklistiky podtrhlo úmrtí Daana Myngheera, kterého v sobotní etapě dvoudenního závodu Critérium International na Korsice postihl infarkt. Dvaadvacetiletý jezdec zemřel v pondělí v nemocnici v Ajacciu.

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze