+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
4. listopadu 2008 • 18:32

Bettini se v posledním závodě kariéry zranil

Autor:
TOP VIDEA
Dukla - Slovácko: Slovácko si zahrálo s Duklou bago a Zajíc se trefil – 1:0 pro hosty Dukla - Slovácko: Slovácko si zahrálo s Duklou bago a Zajíc se trefil – 1:0 pro hosty
Jihlava - Sparta: Radost pohledět! Kubalík gentlemansky předložil kotouč Jiránkovi, ten ho doklepl do prázdné Jihlava - Sparta: Radost pohledět! Kubalík gentlemansky předložil kotouč Jiránkovi, ten ho doklepl do prázdné
VŠECHNA VIDEA ZDE

AKTUALIZOVÁNO - Italského cyklistu Paola Bettiniho postihl těžký pád během šestidenních dráhových závodů v Miláně a se zraněním hlavy skončil v nemocnici.Čtyřiatřicetiletý veterán, který se tímto závodem loučí s kariérou, přepadl přes ležícího Ukrajince Jaroslava Popovyče a narazil do bezpečnostní bariéry.

Olympijský vítěz z Atén nebyl nejprve schopen pohybu a při pádu na hlavu mu dokonce praskla přilba. Cyklista zůstal při vědomí a komunikoval s lékaři.

"Testy neprokázaly neurologické ani tělesné poruchy," ujistili zástupci milánské nemocnice.

Mistr světa z předchozích dvou let oficiálně ukončil profesionální kariéru při domácím šampionátu ve Varese v září. Specialista na jednorázové závody vyhrál během kariéry mimo jiné pět etap na Vueltě, dvě na Giru a jednu na Tour de France.

Dvakrát se stal národním šampionem, třikrát vyhrál hodnocení Světového poháru. Se stájí Quick-Step se letos nedohodl na podmínkách nové smlouvy a rozhodl se skončit.

Témata:  sport, cyklistika, bettiniKlasická verze
Mobilní verze