+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
Roman Kreuziger
TOP VIDEA
SESTŘIH Ligy mistrů: Manchester City - Neapol 2:1. Guardiolův tým válí i v Evropě SESTŘIH Ligy mistrů: Manchester City - Neapol 2:1. Guardiolův tým válí i v Evropě
LIGA NARUBY: Nefér klička Koláře, Deliho dělo na tribunu a pád u vlastní lavičky LIGA NARUBY: Nefér klička Koláře, Deliho dělo na tribunu a pád u vlastní lavičky
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nejlepší český cyklista současnosti Roman Kreuziger se po úspěšném vystoupení na Tour de France letos zúčastní také Vuelty. Zářijový závod Kolem Španělska pojede podruhé v kariéře. Předloni obsadil při své premiéře celkové 21. místo."Měl bych Vueltu jet. Rozhodlo se to při Tour," uvedl dnes na svém webu Kreuziger, jenž se devátým místem v konečném pořadí Tour postaral o nejlepší český výsledek v historii.

Ve Španělsku bude závodit už tuto sobotu, kdy ho čeká jednorázový podnik Clásica San Sebastian. "Bude to můj poslední start před Vueltou, která pro mě bude dobrou přípravou na mistrovství světa, jímž zřejmě ukončím sezónu," prohlásil člen stáje Liquigas.

Kreuziger se dnes letecky přesunul z pařížského cíle Tour do svého italského domova. V úterý dorazí do Čech, odkud si ve středu odskočí na kritérium do rakouského Welsu.

"Pojedou tam se mnou od nás ještě Pellizotti a zřejmě i Nibali. Možná tam bude i Nor Hushovd z Cervéla," uvedl. Ve čtvrtek pak odletí na závod do Španělska.

 Klasická verze
Mobilní verze