Roman Kreuziger
TOP VIDEA
BEST OF LIGA NARUBY: bitka na Slovácku a zazděný brejk roku proti Spartě BEST OF LIGA NARUBY: bitka na Slovácku a zazděný brejk roku proti Spartě
 SESTŘIH Premier League: Bournemouth - Liverpool 0:4. Řádili Brazilci, hosté už jsou čtvrtí SESTŘIH Premier League: Bournemouth - Liverpool 0:4. Řádili Brazilci, hosté už jsou čtvrtí
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nejlepší český cyklista současnosti Roman Kreuziger se po úspěšném vystoupení na Tour de France letos zúčastní také Vuelty. Zářijový závod Kolem Španělska pojede podruhé v kariéře. Předloni obsadil při své premiéře celkové 21. místo."Měl bych Vueltu jet. Rozhodlo se to při Tour," uvedl dnes na svém webu Kreuziger, jenž se devátým místem v konečném pořadí Tour postaral o nejlepší český výsledek v historii.

Ve Španělsku bude závodit už tuto sobotu, kdy ho čeká jednorázový podnik Clásica San Sebastian. "Bude to můj poslední start před Vueltou, která pro mě bude dobrou přípravou na mistrovství světa, jímž zřejmě ukončím sezónu," prohlásil člen stáje Liquigas.

Kreuziger se dnes letecky přesunul z pařížského cíle Tour do svého italského domova. V úterý dorazí do Čech, odkud si ve středu odskočí na kritérium do rakouského Welsu.

"Pojedou tam se mnou od nás ještě Pellizotti a zřejmě i Nibali. Možná tam bude i Nor Hushovd z Cervéla," uvedl. Ve čtvrtek pak odletí na závod do Španělska.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze