+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
29. července 2009 • 14:56

Zraněný cyklista Voigt musí na operaci

Autor:
Jens Voigt
TOP VIDEA
Blažek: Agajev v Boleslavi? Brankáři ze Sovětského svazu nikdy nic nechytali Blažek: Agajev v Boleslavi? Brankáři ze Sovětského svazu nikdy nic nechytali
 SESTŘIH Premier League: Bournemouth - Liverpool 0:4. Řádili Brazilci, hosté už jsou čtvrtí SESTŘIH Premier League: Bournemouth - Liverpool 0:4. Řádili Brazilci, hosté už jsou čtvrtí
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO - Německý cyklista Jens Voigt bude muset více než týden po svém hrůzostrašném pádu na Tour de France na operaci. Poslední vyšetření v nemocnici v Berlíně odhalilo, že má jezdec stáje Saxo Bank zlomenou kost v oblasti čelisti.Zákroku se má podrobit v pátek. Prohlídka v nemocnici v Grenoblu, kam byl sedmatřicetiletý cyklista po pádu ve sjezdu 16. etapy Tour převezen, odhalila zlomeninu lícní kosti a otřes mozku.

VIDEO - Děsivý pád Voigta na Tour De France


Krevní sraženina v mozku se prý jen pomalu vstřebává, a proto se Voigt musí stále šetřit. "Musím si hlídat, abych měl nízkou tepovou frekvenci," řekl. Hlavou prý zatím stejně moc hýbat nemůže.

Hluboké tržné rány na rukách, které mu lékaři sešili už ve Francii, se obejdou bez zákroků.

"Lékaři jsou toho názoru, že se zahojí bez dalších zásahů, i když mi na pravé ruce chybí kus svalu," řekl pětinásobný otec s tím, že větší starosti doktorům dělá jeho pravé oko. Kvůli němu ho čekají další vyšetření.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  sport, cyklistika, tour, voigt
 Klasická verze
Mobilní verze