+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
21. září 2015 • 10:55

Velká pardubická v NFL: Hvězda Philadelphie předvedla úžasný skok

Autor:
Skok jako vystřižený z Velké pardubické předvedl v nedělním zápase NFL runnigback Philadelphie Demarco Murray
TOP VIDEA
CELÝ SESTŘIH: Sparta - Teplice 3:0. Zářil dvougólový Václav Kadlec CELÝ SESTŘIH: Sparta - Teplice 3:0. Zářil dvougólový Václav Kadlec
Laver Cup byl úspěšnou akcí, protože jej tenisté vzali vážně, říká Federer Laver Cup byl úspěšnou akcí, protože jej tenisté vzali vážně, říká Federer
VŠECHNA VIDEA ZDE

Druhý zápas, druhá prohra. A nádavkem hlasitý pískot z ochozů a brblající fandové opouštějící stadion před koncem utkání. Philadelphia Eagles vstoupila do nového ročníku NFL tragicky, porážku od Dallasu Cowboys, druhou po týden starém direktu od Atlanty, a roztrpčení příznivců mírnila jen úžasná akce running backa Demarca Murrayho, který skvělým trikem ošálil obránce soupeře Brandona Carra.Carr a Murray ještě v loňské sezoně společně působili u Cowboys, pak ale 27letý runningback zamířil za štěstím do Philadelphie. V týmu kouče Chipa Kellyho podepsal luxusní pětiletý kontrakt, který mu vydělá 42 milionů dolarů. Očekávání ale zatím neplní, s Eagles ze třinácti běhů vytěžil zisk pouhých dvou yardů.

Na lepší časy zablýskal za celý zápas jen jednou, v závěru třetí čtvrtiny, kdy skvěle přeskočil Carra a zaznamenal svůj nejdelší běh v zápase. Parádní trik rozhodně necenil hostující kicker Dan Bailey, který slavícího Murrayho zatáhl za ruku a Cowboys vyfasovali ještě patnáctiyardovou penalizaci.

VIDEO: Podívejte se na úžasný Murrayho skok


Dobře rozjetá akce body neskončila a Eagles podlehli Cowboys, kteří v průběhu zápasu ztratili kvůli zlomené klíční kosti elitního quarterbacka Tonyho Roma, 10:20.

"Jako první se musím podívat do zrcadla a říci si, že tohle bylo špatné. Musím být mnohem lepší," zkritizoval se v rozhovoru pro oficiální klubové stránky Murray. "Přiznávám, jsem frustrovaný. Stejně tak celý tým. V přípravě jsme opravdu tvrdě pracovali a teď takovéhle fiasko. Musíme se všichni zlepšit," uzavřel.

Další zápas čeká na Eagles 27. září, kdy se v New Yorku postaví místním Jets.

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze