21. října 2015 • 09:50

Kamery zabraly naháče, komentátoři dostali záchvat smíchu

Autor:
Reportérům se povedl natočit velmi zajímavý rozhovor
TOP VIDEA
Valencia - Real Madrid: Luxusní zásah Valencie! Z otočky se trefil Zaza Valencia - Real Madrid: Luxusní zásah Valencie! Z otočky se trefil Zaza
Bez Dočkala se naše cíle nemění, říká Požár před odvetou Bez Dočkala se naše cíle nemění, říká Požár před odvetou
VŠECHNA VIDEA ZDE

Záběry nahých hráčů amerického fotbalu z týmu Cincinnati Bengals po zápase v Buffalu se objevily v reportáži stanice NFL Network. Komentátoři ve studiu se poté neudrželi a dostali nekontrolovaný záchvat smíchu. Televizní společnost se po protestech dotčených sportovců omluvila.Cincinnati Bengals vyhráli v Buffalu šestý zápas sezony a jsou stále bez porážky. Během rozhovoru novináře Aberta Breera s cornerbackem Adamem Jonesem přímo v šatně Bengals bylo v záběru kamery zachyceno několik zadnic a dokonce jeden penis převlékajících se hráčů.

„Teď bude NFL Network považována za NSFW,“ posteskl si Breer na Twitteru a se zahanbeným smajlíkem použil heslo NSFW (not safe for work), které se na sociálních sítích přidává k obsahu, který by se neměl ukazovat v práci.

Průběhem rozhovoru byli zaskočeni i dva moderátoři ve studiu. Poté, co se jim ze šatny Bengals vrátilo slovo, se pár okamžiků nezmohli na slovo. Potom z nich vypadlo: „To teda byl rozhovor… Ano, opravdu zajímavé…“ Nakonec se oba nekontrolovaně rozesmáli.

VIDEO: Tento rozhovor byl opravdu netradiční

Situace pochopitelně naštvala hráče Bengals. „Proč mám dětem vysvětlovat, že je jejich táta nahý v televizi,“ zlobil se na Twitteru ofensivní tackle Andrew Whitworth. „Tohle je moje kancelář a v mé kanceláři bych se neměl převlékat. Každý den musím být před médii nahý, to není správně.“

V amerických profesionálních soutěžích je běžné, že mohou novináři po skončení zápasu pořizovat rozhovory s hráči přímo v šatnách. Protože si vedení NFL uvědomuje, že pro prezentaci ligy je přístup médií k hráčům zásadní, všichni musí povinně s novináři komunikovat. Kdo to nedělá, musí platit vysoké pokuty, čímž je známý hlavně Marshawn Lynch, running back Seattle Seahawks. NFL Network se Bengals už omluvila.

„Šlo o politováníhodnou chybu produkčního týmu,“ vysvětlil Alex Riethmiller, výkonný viceprezident NFL.