+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
23. listopadu 2016 • 12:37

To je charakter! Amerika chválí quarterbacka, který uklidil odpadky

Autor:
Dak Prescott
TOP VIDEA
Slavná bělehradská Marakana: osudový stadion Panenky, Sparta tu hraje o EL Slavná bělehradská Marakana: osudový stadion Panenky, Sparta tu hraje o EL
NEJ ligové otazníky: Uspěje italská Sparta či plzeňské retro? A udrží se Baník se Sigmou? NEJ ligové otazníky: Uspěje italská Sparta či plzeňské retro? A udrží se Baník se Sigmou?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Quarterback Dak Prescott patří k nejlepším hráčům letošní NFL amerického fotbalu, v zápase svých Dallas Cowboys proti Baltimoru si ale vysloužil pozornost jinak než na hřišti. Na lavičce nejdřív netrefil použitý kelímek do koše, způsobně ale vstal, zvedl ho ze země a napodruhé ho už uklidil mezi odpadky.Možná to vypadá jako maličkost, ale tohle video vypovídá hodně o tom, jaký je Dak Prescott.

I takový komentář se objevil na sociálních sítích poté, co Prescott důsledně dohrál svůj uklízecí manévr. V Americe jeho gesto vzbudilo skoro víc pozornosti než jeho tři touchdowny, které přispěly k vítězství Dallasu 27:17. Video shlédlo na internetu téměř 50 000 lidí.

„Prostě jsem ten koš netrefil. Myslel jsem, že je přímo za mnou. V kelímku bylo trochu ledu, a když jsem ho hodil, nabral rotaci,“ vysvětloval Prescott.

Třiadvacetiletý quarterback si v NFL letos získává jméno především na hřišti. Při zranění hvězdného Tonyho Roma na začátku sezony převzal klíčové místo sestavy Cowboys a hraje skvěle. Dallas z deseti zápasů prohrál jediný a Prescott ve svém nováčkovském ročníku patří mezi kandidáty na cenu pro nejužitečnějšího hráče ligy.

Svým smyslem pro pořádek potěšil i majitele klubu Jerryho Jonese, který je známý svou averzí proti povalujícím se odpadkům na stadionu.

„Takhle to chceme a jsme na to pyšní. Je dobré vidět, že se o to staráme i u laviček,“ uvedl Jones pro dallaské rádio The Fan.

 

Témata: 
 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagram