9. května 2016 • 17:33

Brněnští Draci vyzou klub z Mnichova. Fanoušky lákají na pivo

Autor:
Draci Brno kromě extraligy hrají zápasy i s evropskými soupeři. Program mají opravdu nabitý.
TOP VIDEA
Vízek o soudu s Berbrem: Na FAČR je hodně svědků proti mně, ale momentálně sedí! Vízek o soudu s Berbrem: Na FAČR je hodně svědků proti mně, ale momentálně sedí!
Messiho TOP 5 GÓLŮ sezony: Pumelice i chytré zasekávačky Messiho TOP 5 GÓLŮ sezony: Pumelice i chytré zasekávačky
VŠECHNA VIDEA ZDE

Baseballový klub Draci Brno má před sebou další výzvu. V rámci nově vzniklé Evropské ligy odehraje na svém stadionu v pondělí a v úterý utkání proti Haar Disciples Mnichov od 19:00. V úvodních duelech remizovali s Řeznem 1:1 na zápasy. „Soupeře sice neznáme, ale pokud budeme hrát dobře v obraně, tak máme šanci na vítězství,“ vyhlíží atraktivní dvojutkání Arnošt Nesňal, manažer Draků Brna.Několikanásobní domácí šampioni měli za čtrnáct dní pouze dva tréninky. Důvodem je velké zápasové nasazení, extraliga, Evropská liga a v neděli pro některé hráče i All Star Weekend v Třebíči.

„Cítíme únavu, jakmile se však hodí míč, únava končí,“ tvrdí Nesňal, který v tom vidí výhody. „Místo tréninků hrajeme kvalitní zápasy. Evropská liga je pro nás nový impulz.“

Drakům se zranil Američan Jason Jarvis, a tak povolali posilu. Brněnskému týmu pomůže v dvojutkání Evropské ligy nadhazovač Jakub Ižold. Jedná se o prvního slovenského hráče, který podepsal smlouvu s týmem Major League Baseball, konkrétně se Cincinnati Reds.

Na dnešní a úterní zápas se budou vstupenky prodávat za 65 korun v předprodeji, na místě pak za 125 korun. Kdo dorazí k Drakům v čase od 18:30 do 18:50, dostane jedno pivo zdarma. Děti do 10 let mají vstup zdarma.

A jestli svůj premiérový homerun v Evropské lize odpálí Pavel Budský, který v minulém týdnu zaznamenal svůj 150. nechytatelný odpal? „Je to možné Pavlovi jsem hodil už sto tisíc nadhozů. On nemusí trefit pořádně balon a stejně mu to spadne za plot. Na hráče má skvělý vliv v tom, že je zklidňuje. A nikdy není utahaný,“ dodal Nesňal ohledně opory Draků Brno.

Témata:  sport, baseball, Draci Brno