20. července 2016 • 10:27

Divoká noc v MLB: Dva hráči dostali do hlavy, vyvázli bez následků

Autor:
Albert Pujols je ošetřován po zásahu míčkem do helmy
TOP VIDEA
ANKETA mezi redaktory Sportu: Titul? Plzeň je v psychické výhodě, Slavia spíš nezaváhá ANKETA mezi redaktory Sportu: Titul? Plzeň je v psychické výhodě, Slavia spíš nezaváhá
Největší překvapení La Ligy – kdo upoutal, kdo zklamal? Největší překvapení La Ligy – kdo upoutal, kdo zklamal?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dva nepříjemné incidenty v noci na dnešek vyděsily baseballovou ligu MLB. Ve dvou různých zápasech dostali dva hráči rychle letícím míčkem do hlavy. Pálkař Los Angeles Angels Albert Pujols i nadhazovač Pittsburghu Jameson Taillon vyvázli bez vážnějších následků.V zápase mezi Texas Rangers a Los Angeles schytal Pujols míček po nadhozu Tonyho Barnetta do helmy, která mu odletěla, a pálkař se svalil na zem. Míček letěl rychlostí 92 mil za hodinu (asi 148 kilometrů v hodině). Pujols nicméně zápas dohrál a Angels zvítězili 8:6.

VIDEO: Podívejte se na nepříjemný incident


V zápase Pittsburghu proti Milwaukee Brewers se přihodila ještě děsivější nehoda. Pálkař Brewers Hernan Perez odpálil míček, který v okamžiku, kdy opouštěl jeho pálku, měl rychlost 105 mil v hodině (asi 168 kilometrů v hodině). Rána trefila nadhazovače Taillona, jenž se právě točil ve směru míčku, přímo do tváře.

Publikum zahučelo a Taillon byl přímo na ploše ošetřován. I on ale nakonec zápas dohrál.

Témata:  sport, baseball, mlb