+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
4. října 2016 • 10:12

Senzace! Baseballisté Eagles vyhráli překvapivě Český pohár

Autor:
Baseballisté pražského celku Eagles zvítězili v Českém poháru. Cestou za titulem na hřišti areálu Olympie Blansko porazili oba favority - nejdříve Kotlářku Praha 3:1 a ve finále Draky Brno 1:0.
TOP VIDEA
CELÝ SESTŘIH: Sparta - Teplice 3:0. Zářil dvougólový Václav Kadlec CELÝ SESTŘIH: Sparta - Teplice 3:0. Zářil dvougólový Václav Kadlec
Laver Cup byl úspěšnou akcí, protože jej tenisté vzali vážně, říká Federer Laver Cup byl úspěšnou akcí, protože jej tenisté vzali vážně, říká Federer
VŠECHNA VIDEA ZDE

Baseballisté pražského celku Eagles překvapivě zvítězili v Českém poháru. Cestou za titulem o víkendu na hřišti areálu Olympie Blansko porazili oba favority - nejdříve Kotlářku Praha 3:1 a ve finále Draky Brno 1:0.Hrdinou se stal nadhazovač Matěj Hušek. V sobotu zápas dokončoval, odházel přes pět směn proti Kotlářce a nepovolil favoritovi vyrovnat. Finále proti Drakům začínal, na "kopci" vydržel osm směn a znovu nepovolil pálkařům soupeře skórovat. Celkem si připsal šest strikeoutů. "Čekali jsme, jak dlouho vydrží. Naštěstí Draci švihali do prvních nadhozů a Matěj podal skvělý výkon," řekl trenér Eagles Vladimír Chlup.

Rozhodující bod finále získali Eagles na začátku osmé směny. Daniel Vítek obsadil metu po polařské chybě Draků. Šimon Blažek jej ulívkou posunul do skórovací pozice a Michal Zýma odpalem při dvou autech poslal Vítka pro rozhodující doběh.

"Jsme za vítězství moc rádi. Tohle je druhá nejdůležitější trofej v baseballu. Navíc máme pozvánku do Evropy," radoval se Chlup z účasti v Poháru CEB.

"Eagles ukázali velké srdce, vybojovali si evropský pohár, což bude určitě zajímavé," řekl hlavní manažer Draků Arnošt Nesňal, který v Blansku chyběl. "Byl to těsný zápas. Hušek předvedl neskutečný výkon," dodal hráč Martin Schneider.

Témata:  finále, baseball, pohár, ČR, Sport
 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze