+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
26. dubna 2017 • 10:22

Baseballovou extraligu zpestří Army Day. Zúčastní se i ministr obrany

Autor:
TOP VIDEA
CELÝ SESTŘIH: Sparta - Teplice 3:0. Zářil dvougólový Václav Kadlec CELÝ SESTŘIH: Sparta - Teplice 3:0. Zářil dvougólový Václav Kadlec
Laver Cup byl úspěšnou akcí, protože jej tenisté vzali vážně, říká Federer Laver Cup byl úspěšnou akcí, protože jej tenisté vzali vážně, říká Federer
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tohle v Čechách ještě nebylo! Extraligu čeká v sobotu speciální utkání vzdávající hold vojákům. V USA patří podobné utkání do každoročního programu, u nás však půjde o premiéru. Zápas mezi Eagles Praha a Tempem Titans odstartuje slavnostním nadhozem ministr obrany Martin Stropnický.Hokejisté Sparty vzdali hold záchranným složkám již osmkrát. Doposud byli jediní, ale o blížícím víkendu je doplní extraligový baseballisté. Hlavně ti v Praze, protože hlavním zápasem Army Day bude souboj mezi Eagles Praha a Tempem Titans.

„Rozhodli jsme se vzdát hold české armádě a veteránům. V USA je tahle akce běžnou součástí sezony, takže jsme se inspirovali. Kromě utkání přijede do areálu v Krči i armádní technika, včetně speciálního hosta“, komentuje nápad Marek Rejman, člen výkonného výboru České baseballové asociace.

Baseballovou extraligu zpestří Army Day. Zúčastní se i ministr obrany

Samotné soupeření mezi rivaly započne již dopoledne, kdy se v předzápase proti sobě postaví výběry obou mužstev v kategorii U7. „Zveme všechny rodiny, aby se přišly podívat a viděly, jak je baseball pro děti zábavným a přínosným sportem“, dodává Marek Rejman.

Před utkáním čeká fanoušky nástup čestné jednotky společně s hráči, kteří nastoupí v exkluzivních dresech upravených do armádního stylu. Sobotní extraligový zápas začíná ve 13:00 a devět směn odstartuje slavnostním nadhozem ministr obrany Martin Stropnický.

Army Day proběhne také v Třebíči, kde místní Nuclears přivítají v pátek od 16:00 Hrochy z Brna. Součástí programu budou ukázky výcviku bojových psů pod taktovkou podplukovníka Radka Pilaře. Třetí a zároveň poslední Army Day aktuálního ročníku proběhne v červnu v Ostravě.

ARMY DAY (Eagles Praha)
Místo: baseballový areál na Krči

Den: 29. dubna (sobota)

Program

11:30 zápas dětí kategori U7: Eagles Praha – Tempo Titans

12:45 nástup týmů a čestné jednotky

12:55 slavností nadhoz ministra obrany

13:00 zápas Eagles Praha – Tempo Titans v dresech armádní úpravy

Doprovodné programy: přehlídka armádní techniky, „Army“ skákací hrady

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze