+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
15. srpna 2015 • 18:15

Golfista VZTEKLOUN: Zahozenou holí potěšil mladého jachtaře

Autor:
Naděje Johna Dalyho na úspěch na PGA Championship rozmetalo 2. kolo a sedmá jamka
TOP VIDEA
Laver Cup je jedinečná tenisová událost, kterou nelze s ničím srovnat, shodují se tenisté Laver Cup je jedinečná tenisová událost, kterou nelze s ničím srovnat, shodují se tenisté
SESTŘIH: Wolfsburg - Brémy 1:1. Gebre Selassie zahazoval šance SESTŘIH: Wolfsburg - Brémy 1:1. Gebre Selassie zahazoval šance
VŠECHNA VIDEA ZDE

Americký golfista John Daly se na profesionálním okruhu pohybuje od roku 1987. Takový úlet, jako předvedl v pátek při posledním majoru sezony PGA Championship, ale dlouho nezažil. Na sedmé jamce zahrál příšerných deset ran, což ho stálo nejen možnost projít cutem, ale i hůl, se kterou svůj zkrat spáchal. Vzteky jí mrštil do Michiganského jezera.Žbluňk. Žbluňk. Žbluňk. První tři rány Johna Dalyho skončily na jednoduchém tříparu na hřišti ve Whistling Straits ve vodě. Naděje na cut (Daly byl v té chvíli jednu ránu nad par) a postup do víkendových kol vzaly za své, což 49letý americký profík nerozdýchal. Poté, co míček konečně dopravil na green sedmé jamky, hůl vzteky mrštil do vody.

Diváci ryčeli nadšením, Daly předvedl exces hodný rockového zpěváka. Ne náhodou také rodák z Phoenixu, který vyhrál pět turnajů PGA, v roce 2007 nazpíval vokály k písni Kid Rocka “Half You Age” a o tři roky později dokonce vydal vlastní album “I Only Know One Way”.

VIDEO: Podívejte se Dalyho vzteklý výbuch

480p 360p 240p
Golfista VZTEKLOUN: Zahozenou holí potěšil mladého jachtaře

U dna poblíž utopených míčků ale Dalyho odvržený nástroj neskončil. K místu čtvrtého žbluňknutí připlula loď a nadšený chlapec hůl vylovil a osvojil si jí.

Po druhém kole jsou v čele turnaje Australané Jason Day a Matt Jones se skóre -9. Oba ale byli z hřiště staženi před dokončením osmnácti jamek stejně jako zatím třetí Justin Rose z Anglie. Důvodem byl prudký déšť.

Témata:  sport, golf, video, daly
 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze