+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
30. srpna 2015 • 22:30

Golfista Daly zkolaboval během turnaje, naštěstí je v pořádku

Autor:
Golfista Daly zkolaboval během turnaje
TOP VIDEA
Bořil po vypadnutí z LM: Zdržování APOELu? Měl jsem nervy Bořil po vypadnutí z LM: Zdržování APOELu? Měl jsem nervy
Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky
VŠECHNA VIDEA ZDE

Americký golfista John Daly zkolaboval na hřišti během menšího turnaj v Jacksonu ve státě Mississippi. Vítěz dvou turnajů kategorie major byl převezen do nemocnice na vyšetření. Zjistilo se, že mu pravděpodobně zkolabovala plíce, ale nejednalo se o nic vážného. Z nemocnice byl záhy propuštěn a ještě dnes se na turnaj vrátil.Devětačtyřicetiletý Daly měl v horkém počasí problém s dýcháním. "Užíval jsem si to a najednou bum, na týčku 18. jamky jsem se poroučel k zemi. Další věc, co si pamatuji, byla sanitka. Bylo to děsivé," řekl Daly agentuře AP.

Golfistův agent Bud Martin vysvětloval, že golfistu trápily následky starého zranění žebra z roku 2007. Současné potíže souvisely také se zraněnou pravou rukou, kterou měl Daly obvázanou. "Musel jsem trochu změnit svůj švih, abych měl dobrý úchop a lékař říkal, že právě ten upravený pohyb vedl ke kolapsu plíce," vysvětlil Daly.

Vítěz PGA Championship 1991 a British Open z roku 1995 proslul i bouřlivým způsobem života. V minulosti propadl alkoholu a hazardním hrám, podle vlastních slov prosázel v životě v přepočtu přes miliardu korun. Také z této nepříjemnosti se rychle otřepal. Dnes už na terase klubovny pokuřoval a bavil se s ostatními golfisty.

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze