+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
12. listopadu 2008 • 16:17

Poulterovi ukradli hůl. Odhlásil se z turnaje

Autor:
Golf - ilustrační foto
TOP VIDEA
TOP 5 gólu Plzně: Omládlý Kolář, úžasný Krmenčík, bodoval i Limberský TOP 5 gólu Plzně: Omládlý Kolář, úžasný Krmenčík, bodoval i Limberský
NEJ zákroky Premier League: Fabianski ze Swansea si proti City opravdu nevydechnul NEJ zákroky Premier League: Fabianski ze Swansea si proti City opravdu nevydechnul
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zloděj, jenž ukradl britskému golfistovi Ianu Poulterovi v pondělí v Šanghaji hůl zvanou driver, způsobil ještě větší škodu, než se původně zdálo.Druhý muž z letošního British Open si totiž za odcizenou hůl nedokázal najít náhradu a musel se odhlásit z lukrativního turnaje v Singapuru, který startuje ve čtvrtek.

"Přemýšlel jsem o tom čtyři hodiny a nakonec jsem se rozhodl odhlásit, protože můj driver nedorazí včas. Je to obrovské zklamání, protože jsem se sem netáhnul takovou dálku, abych nehrál. Ale ve hře je tolik bodů do žebříčku, že kdybych s nějakým jiným driverem hrál špatně, hodně bych tím ztratil," řekl dnes Poulter novinářům.

Kvůli ukradené holi na dlouhé odpaly tak dvaatřicetiletý Angličan přijde o turnaj, jenž je s dotací pěti milionů dolarů nejštědřejší na celé asijské Tour.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  sport, golf, PoulterKlasická verze
Mobilní verze