+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
30. července 2009 • 15:47

Mickelson se vrací na okruh PGA

Autor:
Mickelson
TOP VIDEA
CELÝ SESTŘIH: Bohemians - Slavia 0:0. Vršovické derby bez vítěze CELÝ SESTŘIH: Bohemians - Slavia 0:0. Vršovické derby bez vítěze
SESTŘIH: Hoffenheim - Werder Brémy 1:0. Pavlenkovu premiéru zkazila teč SESTŘIH: Hoffenheim - Werder Brémy 1:0. Pavlenkovu premiéru zkazila teč
VŠECHNA VIDEA ZDE

Americký golfista Phil Mickelson se vrací na zámořský okruh PGA. Jeho prvním turnajem po přerušení sezony kvůli manželčině a matčině nemoci by měl být v příštím týdnu Bridgestone Invitational.Poté by měl druhý muž světového žebříčku startovat i na posledním majoru sezony PGA Championship v Minnesotě.Mickelson naposledy hrál na červnovém US Open, kde obsadil popáté v kariéře druhé místo. To už věděl, že jeho manželka Amy podstoupí 1. července v Houstonu operaci rakoviny prsu.

Jeho matka Mary, která bojuje s toutéž chorobou, byla operována o deset dnů později.Devětatřicetiletý Mickelson, vítěz tří turnajů kategorie major, poté vynechal i British Open.

Nyní se na elitní okruh vrací. "Byl jsem doma šest týdnů. Vše se teď vyvíjí velmi dobře a já se těším na návrat k turnajům," uvedl Mickelson na své internetové stránce.

Témata:  sport, golf, Mickelson
 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze