+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
30. července 2009 • 15:47

Mickelson se vrací na okruh PGA

Autor:
Mickelson
TOP VIDEA
Slavia - Liberec: Bosančič slavil gól pod tribunou Sever, přiletěla k němu dýmovnice Slavia - Liberec: Bosančič slavil gól pod tribunou Sever, přiletěla k němu dýmovnice
SESTŘIH Premier League: Everton - Arsenal 2:5. Dominance hostí, Čech v závěru chyboval SESTŘIH Premier League: Everton - Arsenal 2:5. Dominance hostí, Čech v závěru chyboval
VŠECHNA VIDEA ZDE

Americký golfista Phil Mickelson se vrací na zámořský okruh PGA. Jeho prvním turnajem po přerušení sezony kvůli manželčině a matčině nemoci by měl být v příštím týdnu Bridgestone Invitational.Poté by měl druhý muž světového žebříčku startovat i na posledním majoru sezony PGA Championship v Minnesotě.Mickelson naposledy hrál na červnovém US Open, kde obsadil popáté v kariéře druhé místo. To už věděl, že jeho manželka Amy podstoupí 1. července v Houstonu operaci rakoviny prsu.

Jeho matka Mary, která bojuje s toutéž chorobou, byla operována o deset dnů později.Devětatřicetiletý Mickelson, vítěz tří turnajů kategorie major, poté vynechal i British Open.

Nyní se na elitní okruh vrací. "Byl jsem doma šest týdnů. Vše se teď vyvíjí velmi dobře a já se těším na návrat k turnajům," uvedl Mickelson na své internetové stránce.

Témata:  sport, golf, Mickelson
 Klasická verze
Mobilní verze